Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami poprzez e-mail lub telefonicznie.

 GTO GROUP Sp. z o.o.

ul. Tarnogajska 18, 50-512 Wrocław.

NIP: 899-274-57-52, Regon: 022203619

Poniedziałek- Piatek
9:00-16:00

Konto do wpłat

Alior Bank

PL 88 2490 0005 0000 4530 9420 2667

Zamówienia Telefoniczne
office@gtogroup.pl
Tel: +48 888 555 595

 

Mapa dojazdu

 

Działamy na terenie całej Polski i UE.
Zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych przedstawicieli w Polsce:
Zapraszamy do kontaktu Adres E-Mail
podlaskie - Białystok
Białystok
Bialystok@gtogroup.pl
pomorskie - Gdańsk
Gdańsk
Gdansk@gtogroup.pl
śląskie - Katowice
Katowice
Katowice@gtogroup.pl
świętokrzyskie - Kielce
Kielce
Kielce@gtogroup.pl
warmińsko-mazurskie - Olsztyn
Olsztyn
Olsztyn@gtogroup.pl
wielkopolskie - Poznań
Poznań
Poznan@gtogroup.pl
zachodnio-pomorskie - Szczecin
Szczecin
Szczecin@gtogroup.pl
dolnośląskie - Wrocław
Wrocław
wroclaw@gtogroup.pl
kujawsko-pomorskie - Bydgoszcz
Bydgoszcz
Bydgoszcz@gtogroup.pl
lubelskie - Lublin
Lublin
lubelskie@gtogroup.pl
lubuskie - Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra
Gorzów Wielkopolski
lubuskie@gtogroup.pl
łódzkie - Łódź
Łódź
lodz@gtogroup.pl
małopolskie - Kraków
Kraków
Krakow@gtogroup.pl
mazowieckie - Warszawa
Warszawa
mazowieckie@gtogroup.pl
opolskie - Opole
Opole
Opole@gtogroup.pl
podkarpackie - Rzeszów
Rzeszów
Rzeszow@gtogroup.pl